Ekologiczne soki

Każdy z nas chce jak najlepiej dbać o swoje dzieci. Przygotowujemy dla nich soki z najlepszych owoców, sami gotujemy zupy z ekologicznych warzyw. Staramy się, aby przygotowane przez nasz dania miały jak najwięcej witamin i zachowały największa ilość wartości odżywczych. Przecież po to staramy się o najlepsze składniki, prawda?

Duża część rodziców używa standardowych sokowirówek. Oczywiście jest to wygodna opcja. Sokowirówka rozdrabnia nasz owoc lub warzywo na gładką masę. Niestety w skutek tego, na nasze jedzenie działają różne siły, co powoduje utlenianie i utratę pożytecznych wartości. Jest to szczególnie problematyczne przy produktach liściastych, takich jak szpinak czy natka pietruszki.

W Polsce najpopularniejszym rodzajem wyciskarki, jest wyciskarka ślimakowa. Sok z niej jest pełen smaku. Jest pełnowartościowym źródłem witamin. Jedynym jego minusem jest konsystencja pełna drobinek owoców. Przeszkodą może być także koszt takiej wyciskarki.

hotel krynica morska agencja pozycjonowanie wodzirej na wesele bez alkoholu konserwacja mebli warszawa dobry rehabilitant w kielcach